"CASH FLOW" turnyras

 

 

 

 

VIETŲ NĖRA!!!

0
0
DAYS
0
0
HOURS
0
0
MINUTES
0
0
SECONDS

2019  12  13 | VILNIUS

STARFISH.ACADEMY padeda žmonėms pasiekti finansinę laisvę gyvenant harmoningą gyvenimą.

 

Tvirtas finansinis raštingumas gali būti Jums naudingas siekiant geriau atskirti geras investicijas nuo blogų, gerus patarėjus nuo blogų, suprasti, kokios investicijos yra jums tinkamos. Didindami savo finansinį intelektą, jūs geriau spręsite savo asmeninius finansinius sunkumus ir iššūkius.

  

  Žmones turtingais daro ne pinigai, o finansinis išprusimas. 

   


   KODĖL ŠIS TURNYRAS?

   Turnyro metu nagrinėjamos finansinio raštingumo, investavimo temos, kurios įtvirtinamos specialiose žaidimo sąlygose. Taip pat Pinigų srauto žaidimas bei specialios praktinės užduotys padės geriau įsisavinti gaunamą informaciją.  

    

   SVARBU! Jums nereikia turėti išankstinių žinių tam, kad galėtumėte dalyvauti renginyje! Šis turnyras puikiai tiks tiek studentams, tiek samdomiems darbuotojams, siekiantiems įdarbinti savo pinigus ir gilinti žinias apie tai, o taip pat, norintiems pradėsi savo verslą bei verslininkams, siekiantiems geresnių verslo rezultatų. 

    

    

   Žaidimas PINIGŲ SRAUTAS yra mokomasis stalo žaidimas, kurį sukūrė Robert Kiyosaki, Turtingojo Tėčio serijos knygų autorius. Žaidimo tikslas yra išmokyti žaidžiančiuosius investavimo strategijos nerizikuojant (naudojant netikrus pinigus), tuo pačiu metu didinant jų finansinį raštingumą, pabrėžiant kruopščios apskaitos būtinybę.

   Žaidime yra du etapai. Pirmame etape, „žiurkių rate“, žaidėjai turi išmokti savo personažų pasyviąsias pajamas padidinti tiek, kad jos viršytų personažo išlaidas. Laimėtojas apibrėžiamas antrajame etape, „greitkelyje“. Kad laimėtų, žaidėjas turi nupirkti savo personažo „svajonę“ arba sugeneruoti papildomą 50.000$ pinigų srautą per mėnesį.

   Žaidimas reikalauja pildyti savo finansines ataskaitas, kad žaidėjai galėtų geriau suprasti, kas atsitinka su jų pinigais. Iš esmės ataskaitos demonstruoja, kaip turtas generuoja pajamas ir kad paskolos bei įvairūs „menkniekiai“ yra išlaidos.  

    

   Žaidimo metu Jūs galėsite:
    Susipažinti ir išmokti kaip žaisti žaidimą;
    Patobulinti savo finansines žinias;
    Išmokti naujas strategijas iš patyrusių žaidėjų;
    Susipažinti su žmonėmis bei pabūti linksmoje kompanijoje.

    

   100+

   TIEK ŽMONIŲ JAU DALYVAVO ŠIUOSE MOKYMUOSE

   95 %

   TIEK DALYVIŲ ĮVERTINO TURNYRĄ PUIKIAI/LABAI GERAI (VID. 4,8 BALAI IŠ 5)

   5

    

   TIEK PAMOKŲ JŪS GAUNATE PER TURNYRĄ


   KODĖL VERTA DALYVAUTI?

   • Mokysitės iš Kijosakio patirties

    Tik mūsų mokymuose pats Robertas Kijosakis taps Jūsų tiesioginiu mokytoju, sukurto žaidimo pagalba. Šios patirties nepamatysite jokiuose kituose kursuose, tik pas mus. Mes padėsime jums išgauti maksimalią naudą iš to ir pritaikyti kuo daugiau idėjų praktikoje.

   • Praktika

    Atliksite praktines užduotis ir susidarysite savo "ištrūkimo iš Žiurkių rato" planą, kuris taps pagrindu Jūsų tolimesniems veiksmams ir leis jį detalizuojant nuosekliai žengti link jūsų finansinės laisvės.

   • Pozityvi aplinka

    Čia Jus sups žmonės su panašiais į Jūsų tikslais, besidomintys asmenybės augimu, finansiniu raštingumu. Kartu tai sukurs efektyvią ir šiltą aplinką Jūsų tobulėjimui ir augimui. Čia rasite apinką, kuri nuolat skatins jus veikti pagal savo planą bei bendraminčių, kurie norės veikti kartu.

   ASMENIUI

   10 

   PORAI

   15 

   2019 12 13 VILNIUS


   STARFISH.ACADEMY NARIŲ SĖKMĖS ISTORIJOS:


   Sėkmės istorijos - yra tai kuom mes didžiuojamės. Tai pagrindinis rodiklis, rodantis kad gautos ir pritaikytos žinios suteikia galimybę pagerinti savo finansinę padėti

    KIEKVIENO SĖKMĖS ISTORIJOS YRA INDIVIDUALIOS.

    Vieni pradeda gauti pirmasias pasyvias pajams, kiti įkuria verslą ir pradeda dirbti sau arba pasiekia asmeninių aukštumų. Mes švenčiam kiekvieną žingsnį padaryta link savo tikslų ir svajonių, nes tai yra dalis nueito kelio. 

     

     

     

     

     

     

     

     

    MES MATOME NARIŲ REALIUS FINANSINIUS POKYČIUS, ir tai suteikia motyvacijos skleisti mūsų misiją ir plėsti "VIDINĮ RATĄ". Nes jei pokyčiai vyksta dešimtims narių, tai reiškia, kad įvyks ir kitiems. Viskas priklauso, tik nuo nusiteikimo, pasiryžimo ir svarbiausia nuo noro keisti savo gyvenimą. Jei jūs žinote KĄ norite pakeisti, mes pasidalinsime KAIP tai padaryti.  

     TURNYRĄ Moderuoja:

     Viktorija Bareišienė, MOKYMŲ IR BENDRUOMENĖS KOORDINATORĖ

     STARFISH.ACADEMY bendruomenės kuratorė , bei  R. Kyosakio metodikos mokymų fasilitatorė, praktinių užsiėmimų ir renginių vedėja. Investuoja į nekilnojamąjį turtą, vysto keletą verslų. Įgytas žinias aktyviai taiko savo gyvenime ir patirtimi dalinasi su kitais.  

     © 2019 Starfish Academy. Visos teisės saugomos.

     Mūsų kontaktai: Gėlių g. 5c-1, Vilnius. | info@starfishacademy.lt, +37064880401