SĖKMĖS ISTORIJOS

KIEKVIENA SĖKMĖS ISTORIJA YRA UNIKALI PATIRTIS.

Vieni pradeda gauti pirmąsias pasyvias pajamas, kiti įkuria verslą ir pradeda dirbti sau arba pasiekia asmeninių aukštumų. Mes švenčiam kiekvieną žingsnį, padarytą einant link savo tikslų ir svajonių, nes tai yra dalis nueito kelio. 

MES MATOME DALYVIŲ REALIUS FINANSINIUS POKYČIUS. 

Ir tai suteikia motyvacijos skleisti mūsų misiją ir žinias apie finansinio raštingumo svarbą. Nes jeigu pokyčiai paliečia dešimtis narių, tai reiškia, kad gali paliest ir kitus. Viskas priklauso, tik nuo nusiteikimo, pasiryžimo ir svarbiausia nuo noro keisti savo gyvenimą. Jei jūs žinote KĄ norite pakeisti, mes pasidalinsime KAIP tai padaryti.  

INVESTAVIMO Į NT 


VR nario PAVELO sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima per trumpą laiką nuomai paleisti butą, kuris generuoja IG apie 18 proc.

 

Puikus DARIAUS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima apleistą butą padalinti į dvi studijas ir paleisti nuomai, kurie generuoja IG apie 20 proc.

VR nario JEVGENIJAUS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima pirkti butą su paskola ir paleisti nuomai, kuris generuoja IG apie 11 proc.

 

 

VR nario EUGENIJAUS sandoris,

parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima paleisti vieno kambario butą nuomai, kuris generuoja IG apie 9 proc.

VR nario JEVGENIJAUS sandoris, 

parodo kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima dviejų kambarių butą perdaryti į dvi studijas ir paleisti nuomai, kuri generuoja IG apie 11 proc.

Puikus KASPARO IR IEVOS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima paleisti bendrabučio tipo kambarį, kuris generuoja IG apie 22 proc.

 

VR įkurėjo JURIJAUS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima per trumpą laiką nuomai paleisti butą, kuris generuoja IG X proc.

VR narių MANTO IR VILMOS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima 2-jų kamb. butą perdaryti į du 1-o kamb. butus generuoti IG apie 35 proc.

VR narys Aurimas aktyviai domisi ne tik NT rinka bet ir vertibiniais poperiais, todėl esant gerai progai papildė savo investicinį portfelį "Tesla" akcijomis.

 

VR narys Vaidas, intensyviai bradėjo investuoti į NT rinka Ukmegėje. Vienas iš jo sandorių po remonto ir baldų restoauravimo neša net 31 % IG.

VR nario Domo vienas iš projektų Kaune, kuriame iš vieno buto padaryta du ir išnuomoti ilgalaikei nuomai. Vidutinė projekto IG - 14 %.

VR narė GRETA isigijo pirmą NT objektą, kuriam padarytas kapotalinis remontas ir paleistas nuomai. Objektas neša 13,5 % gražą.

VR narys  GIEDRIUS nusipirko, suremontavo ir iškart išnuomavo 2 kambarių butą Vilniuje.  Vidutinė projekto IG - 10 %.

VR KRAUJUČIŲ dinastijos vienas iš proejktų, sujungia žinias ir patertį. Šv. Stepono projekto "easter egg" vienas iš objektų yra padarytas visisškai be savų pinigų ir neša begalinę gražą. 

VR narys MANTAS sugebėjo iš 2 kambarių buto padaryti du 2 kmbarių butus. Šis projektas atnešė puikius resultatus, nes jo IG yra begalinė.

VR naris Vaidas, intensyviai bradėjo investuoti į NT rinka Ukmegėje. Vienas iš jo sandorių po pilno remonto generuoja 14 % IG.

VR naris VAIDAS isigyjo būtą Jonavoje. Sugebėjo iš šio projekto gauti neįtikrtiną gražą, net 151 % IG.

 

 

VR naris Vaidas, intensyviai bradėjo investuoti į NT rinka Ukmegėje. Vienas iš jo sandorių po kosmetinio remonto generuoja net 81% IG.

VR KRAUJUČIŲ dinastijos vienas iš proejktų, sujungia žinias ir patertį. Šv. Stepono projekto "ROŽYTĖS" butas visisškai be savų pinigų ir neša begalinę gražą. 

VR narė RITA  prisijungusi prie bendruomenės aktyviai pradėjo žengti pirmuosius žingsnius ir labai greitai išnuomavo garažą VLN, kuris neša 18 % IG.

 

VR narės GRETOS vienas iš pirmųjų projektų yra senamestyje isigytas ir išnuomotas butas. Kuris net savais pinigais neša 6% IG.

VR nario GIEDRIAUS nuperktas, sutvarkytas ir paleistas nuomai butas neša begalinę gražą. 

 

VR naris Mindaugas nupirko suremontuotą būtą ir iškart jį išnomavus dabar gauna  17 % IG.

 

 

VR KRAUJUČIŲ dinastijos vienas iš proejktų, sujungia žinias ir patertį. Šv. Stepono projekto "MENINKO" studija padarytas visisškai be savų pinigų ir neša begalinę gražą. 

VR narys MANTAS nuomoja ne tik butus, bet ir parkingus Vilniuje. Ir gauna gražą 12 %.

 

 

VR nario GIEDRIAUS vienas iš objektų Kaune kuris buvo nupirktas, sutvarkytas ir paleistas nuomai, neša net 13 % IG.

 

 

Puikus KASPARO IR IEVOS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias galima išnuomoti bendrabučio tipo kambarį, kuris generuoja IG apie 16 proc.

Puikus MINDAUGO sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima pirkti įrengtą studiją/loftą su baldais ir paleisti nuomai, kuris generuoja IG apie 18 proc.

Puikus RAMUNĖS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima bendrabučio tipo kambarį paleisti nuomai, kuris generuoja IG apie 10 proc.

 

 

Puikus RIČARDO sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima iš mansardos padaryti gyvenamąsias patalpas ir paleisti nuomai, kuris generuoja IG apie 40 proc.

Puikus JELENOS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima perpirkti bendrabučio tipo butą su nuomininkais, kuris generuoja IG apie 13 proc.

Puikus KASPARO IR IEVOS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima paleisti nuomai bendrabučio tipo kambarį, kuris generuoja IG apie 20 proc.

 

 

Puikus VITALIJAUS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima paleisti nuomai bendrabučio tipo kambarį, kuris generuoja IG apie 18 proc.

Puikus JEVGENIJAUS IR REDOS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima iš bendrabučio bloko įrengti dvi studijas ir paleisti nuomai, kurie generuoja IG apie 26 proc.

Puikus MINDAUGO sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima išnuomoti butą, kuris generuoja IG apie 18 proc
 

 

.

VERSLO KŪRIMAS IR VYSTYMAS


Puikus VR nario AURIMO pavyzdys, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima sukurti pirmą infoverslo produktą, kuris dengia šeimos išlaidų apie 15 proc.

Puikus VR narių EUGENIJAUS IR VIKTORIJOS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima išnuomoti savo verslą, paverčiant aktyvias pajamas į pasyvias, kurio nuoma dengia šeimos išlaidų apie 30 proc.

Puikus Šarūno pavyzdys, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima išėjus iš samdomo darbo dirbti savo versle.

Puikus VLADO pavyzdys, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima sukurti naują pajamų šaltinį.

 

VR nario AURIMO naujai įkurtas klubas padeda ne tik ugdyti žmonių samoningumą bet ir klesti kaip verslas.

 

VR nario DOMO naujas tvirtas žingsnis į priekį, tai atsisakymas samdomo darbo pareigų ir pereimas dirbti ant saves. 

 

VR vadovo ir STARFISH įkurėjo kito verslo laimėtas projektas atnešė daugiau nei 60 000 eur.

Vienas iš seniausiu VR narių LINAS budamas bendruomenėje sukurė naują verslą, kuris sekmingai dabar vystosi bei padeda kitiems verslams. 

 

​KOLEKTIVINIS INVESTAVIMAS IR KT.


Puikus DEIVIO IR MARIAUS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima iš patalpų rūsyje padaryti 2-u butus ir paleisti nuomai, kurie generuoja IG apie 17 proc.

Puikus VR narių JURIJAUS IR EUGENIJAUS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima butą padalinti į du butus ir paleisti nuomai, kurie generuoja IG apie 30 proc.

3 VR nariai sukurė naują įmonę ir pradėjo investuoti į didelius sandoriu. Vienas iš tokių visas pastatas Anyksčiuose, kuriame bus sutvarkyti ir pardavinejami 55 butai.

VR narių JURIJAUS IR EUGENIJAUS užbaigtasir parduotas projektas visumoje atnešė daugiau nei 300 % pelno.

© 2021 Starfish Academy. Visos teisės saugomos.

Mūsų kontaktai: Gėlių g. 5c-1, Vilnius. | info@starfishacademy.lt, +37064880401