SĖKMĖS ISTORIJOS

KIEKVIENA SĖKMĖS ISTORIJA YRA UNIKALI PATIRTIS.

Vieni pradeda gauti pirmąsias pasyvias pajamas, kiti įkuria verslą ir pradeda dirbti sau arba pasiekia asmeninių aukštumų. Mes švenčiam kiekvieną žingsnį, padarytą einant link savo tikslų ir svajonių, nes tai yra dalis nueito kelio. 

 

MES MATOME DALYVIŲ REALIUS FINANSINIUS POKYČIUS. 

Ir tai suteikia motyvacijos skleisti mūsų misiją ir žinias apie finansinio raštingumo svarbą. Nes jeigu pokyčiai paliečia dešimtis narių, tai reiškia, kad gali paliest ir kitus. Viskas priklauso, tik nuo nusiteikimo, pasiryžimo ir svarbiausia nuo noro keisti savo gyvenimą. Jei jūs žinote KĄ norite pakeisti, mes pasidalinsime KAIP tai padaryti.  

PRISTATOME MŪSŲ NARIŲ SĖKMĖS ISTORIJAS


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

INVESTAVIMO Į NT 


Puikus PAVELO sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima per trumpą laiką nuomai paleisti butą, kuris generuoja IG apie 18 proc.

Puikus DARIAUS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima apleistą butą padalinti į dvi studijas ir paleisti nuomai, kurie generuoja IG apie 20 proc.

Puikus JEVGENIJAUS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima pirkti butą su paskola ir paleisti nuomai, kuris generuoja IG apie 11 proc.

Puikus KASPARO IR IEVOS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias galima išnuomoti bendrabučio tipo kambarį, kuris generuoja IG apie 16 proc.

Puikus RIČARDO sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima iš mansardos padaryti gyvenamąsias patalpas ir paleisti nuomai, kuris generuoja IG apie 40 proc.

Puikus VITALIJAUS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima paleisti nuomai bendrabučio tipo kambarį, kuris generuoja IG apie 18 proc.

Puikus EUGENIJAUS sandoris,

parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima paleisti vieno kambario butą nuomai, kuris generuoja IG apie 9 proc.

Puikus JURIJAUS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima per trumpą laiką nuomai paleisti butą, kuris generuoja IG X proc.

Puikus MINDAUGO sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima pirkti įrengtą studiją/loftą su baldais ir paleisti nuomai, kuris generuoja IG apie 18 proc.

Puikus JELENOS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima perpirkti bendrabučio tipo butą su nuomininkais, kuris generuoja IG apie 13 proc.

Puikus KASPARO IR IEVOS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima paleisti nuomai bendrabučio tipo kambarį, kuris generuoja IG apie 20 proc.

Puikus JEVGENIJAUS IR REDOS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima iš bendrabučio bloko įrengti dvi studijas ir paleisti nuomai, kurie generuoja IG apie 26 proc.

Puikus JEVGENIJAUS sandoris, 

parodo kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima dviejų kambarių butą perdaryti į dvi studijas ir paleisti nuomai, kuri generuoja IG apie 11 proc.

Puikus RAMUNĖS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima bendrabučio tipo kambarį paleisti nuomai, kuris generuoja IG apie 10 proc.

Puikus MINDAUGO sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima išnuomoti butą, kuris generuoja IG apie 18 proc.

Puikus KASPARO IR IEVOS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima paleisti bendrabučio tipo kambarį, kuris generuoja IG apie 22 proc.

Puikus MANTO IR VILMOS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima 2-jų kamb. butą perdaryti į du 1-o kamb. butus su atskirais san. mazgais ir virtuvėm ir paleisti nuomai, kurie generuoja IG apie 35 proc.

VERSLO KŪRIMAS IR VYSTYMAS


Puikus AURIMO pavyzdys, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima sukurti pirmą infoverslo produktą, kuris dengia šeimos išlaidų apie 15 proc.

Puikus EUGENIJAUS IR VIKTORIJOS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima išnuomoti savo verslą, paverčiant aktyvias pajamas į pasyvias, kurio nuoma dengia šeimos išlaidų apie 30 proc.

Puikus Šarūno pavyzdys, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima išėjus iš samdomo darbo dirbti savo versle.

Puikus VLADO pavyzdys, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima sukurti naują pajamų šaltinį.

​KOLEKTIVINIS INVESTAVIMAS IR KT.


Puikus DEIVIO IR MARIAUS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima iš patalpų rūsyje padaryti 2-u butus ir paleisti nuomai, kurie generuoja IG apie 17 proc.

Puikus JURIJAUS IR EUGENIJAUS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima butą padalinti į du butus ir paleisti nuomai, kurie generuoja IG apie 30 proc.

Puikus KRAUJUČIŲ IR VITALIJAUS sandoris, parodo, kaip panaudojant žinias ir sugebėjimus galima paleisti nuomai butą Vilniaus senamiestyje, kuris generuoja IG apie 20 proc.

© 2019 Starfish Academy. Visos teisės saugomos.

Mūsų kontaktai: Gėlių g. 5c-1, Vilnius. | info@starfishacademy.lt, +37064880401